Slide background

UMÍSTĚNÍ OBJEKTU

Residence Bačinova vila se nachází v obci Opatovice nad Labem, v části Pohřebačka a to přímo mezi Opatovickým písníkem (známý spíše jako "Opaťák") a vlakovým nádražím Opatovice nad Labem.

STRATEGICKÁ POZICE

Objekt je velice dobře dostupný a to ze všech strategicky významných měst. Obec Opatovice nad Labem se nachází u rychlostní komunikace mezi Hradcem Králové a Pardubicemi, stejně tak u kruhové křižovatky, která je napojením na dálnici D11 do Prahy a v budoucnu připojením na komunikaci směr Vysoké Mýto. Konkrétně se jedná o 8 km do centra Hradce Králové, 20 km do centra Pardubic a 112 km do centra Prahy.

DOPRAVNÍ SPOJENÍ

V blízkosti residence se nachází železniční nádraží Opatovice nad Labem, které leží na spojnici mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Vlaky v obou směrech jezdí minimálně s hodinovou frekvencí. U vlakového nádraží se stejně tak nachází i autobusová zastávka Opatovice nad Labem - Pohřebačka. Autobusy jezdí oběma směry (Hradec Králové a Pardubice) také pravidelně.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

V obci Opatovice nad Labem se nachází veškerá základní občanská vybavenost, což znamená obecní úřad, obecní policie, mateřská škola, základní škola, pošta, hasiči, knihovna, lékárna, lékaři, čerpací stanice, obchody.

NÁKUPY V OKOLÍ

Ve vzdálenosti do 3 km od residence se nachází nákupní centrum Březhrad, ve kterém se nachází snad veškeré možnosti pro rodinné nákupy. Konkrétně se jedná se Tesco, Makro, ElectroWorld, Asko, Sconto nábytek, Hornbach, Decathlon, a mnoho dalších.

SPORT A VOLNÝ ČAS

Lokalita Pohřebačka je skvěle umístěná v rámci trávení volného času s rodinou či přáteli a to jak sportem tak zábavou. V obci je fotbalový klub a Sokol. Dále přímo vedle residence se nachází nejznámější písník pro možnosti letního koupání a opalování, popř. vodní sporty. Lokalita je skvělá také na projížďky na kole po okolí, v Hradci Králové je rozsáhlá struktura cyklostezek a bruslařských drah, zároveň je zde nepřeberné množství různých sportovních či kulturních aktivit.

VAŠE RODINNÉ BYDLENÍ NA OPAŤÁKU

Residence Bačinova vila skýtá nové luxusní bydlení v nádherné lokalitě u Opatovického písníku, kde se snoubí rodinná pohoda, bezpečí, volnost a příroda v jeden celek.

Kontaktujte nás:
Najdete nás: